Kwiaty / Kwiaty na imieniny

Kwiaty na imieniny


 
Imieniny to doskonała okazja do wręczenia kwiatów. W Polsce obchodzenie imienin jest wyjątków huczne, czasami nawet bardziej niż urodziny. Wybór prezentu na tego typu święto jest trudny, kwiaty pozwalają uniknąć tego dylematu. Piękny, ale skromny bukiet na pewno jest adekwatny co, do okazji. Z pewnością także ucieszy solenizanta.

Obdarowywanie solenizanta kwiatami w dniu imienin to jeden z najstarszych i najpopularniejszych polskich zwyczajów. Oczywiści bukiet powinie być dobrany pod względem zażyłości kontaktów z solenizantem. Ukochanej osobie bez przeszkód można wręczyć bukiet czerwonych róż, wskazane są także tulipany. Znajomi i przyjaciele powinni zadecydować się na skromniejszy zestaw. Dobrze będzie prezentować się bukiet z gerber, goździków lub frezji.

Najbliższa rodzina można zdecydować się na inny rodzaj roślin. Nie tylko cięte kwiaty mogą służyć jako imieninowy prezent. Modne są również doniczkowe, kwitnące kwiaty, np. fiołek. Efektownym upominkiem będzie małe drzewko w doniczce, choćby pomarańczowe czy cytrynowe.
Polityka Prywatnosci | Kwiaty na imieniny