Kwiaty / Moda kwiatowa
Co króluje w kwiaciarniach?


W kwiaciarniach dominują wszelkiego rodzaju dodatki do wiązanek i bukietów. Modne stały się dopinane do kwiatów motylki, biedronki i wszelkie inne ozdoby. Kwiaty zdobione są przeróżnymi organzami, fizelinami a nawet materiałami. Bogactwo wiązanek nie musi objawiać się w mnogością kwiatów. Obecne trendy opierają się na na jednym konkretnym kwiecie i jego bogatemu ozdobieniu.

Doskonałym przykładem innowacyjność dzisiejszych wiązanek, jest bukiet bez kwiatów. Modny szczególnie wśród młodych osób. Wykonany z lizaków, połączony z żywymi zielonymi dodatkami, czasami ozdobiony delikatnymi żywymi kwiatami. Pomysł stworzenia bukietu ze słodyczy jest bardzo oryginalny, lizaki można zastąpić innymi słodkościami, które można ułożyć w typowy bukiet.

Modne są także skromne bukiety ślubne. Coraz częściej panny młode, zamiast obszernej, bogato zdobionej wiązanki ślubnej, decydują się na pojedynczy kwiat, który kolorystycznie pasuje do ich wizerunku. Przykładowa kalla, jest najczęściej zdobiona tylko grubą, satynową wstążką, otaczającą łodygę kwiatu.

Polityka Prywatnosci | Moda kwiatowa